Yhteystiedot

Taiteen Sulattamo

info@taiteensulattamo.fi
Puh: 041 719 0274
Posti osoite: PL 11
00701 Helsinki

       Käynti osoite: Lapinlahdentie 8 

       00180 Helsinki 

 

Eveliina Lafghani

Teatteri-ilmaisun ohjaaja
Puheenjohtaja
eveliina.lafghani@taiteensulattamo.fi

Sandra Kimonen

Tuottaja
Hallituksen jäsen
sandra.kimonen@taiteensulattamo.fi

Helena Ryti 

Näyttelijä, ohjaaja
Varapuheenjohtaja
helena.ryti@hotmail.com

 

Pia Vallenius

Ilmaisuohjaaja, tuotanto assistentti, Hallituksen jäsen

pia.vallenius@taiteensulattamo.fi

Petri Kotilainen 

Kokemusasiantuntija
Hallituksen jäsen
petri.kotilainen@taiteensulattamo.fi

Tim Saarinen

Jäsen vastaava, sponsori koordinaattori
tim.saarinen@taiteensulattamo.fi

Mikaela Mansikkala

Roihuvuori-projektin vetäjä
Jäsen
mikaela.mansikkala@taiteensulattamo.fi

 

Vastaa