Yhteystiedot

Taiteen Sulattamo

info@taiteensulattamo.fi
Puh: 041 719 0274
Posti osoite: PL 11
00701 Helsinki

       Käynti osoite: Lapinlahdentie 8 

       00180 Helsinki 

 

Eveliina Lafghani

24294091_1070354703106776_4696735389765060565_n

Teatteri-ilmaisun ohjaaja

eveliina.lafghani@taiteensulattamo.fi

Sandra Kimonen

19984997_101900490474974_7174879555302195200_n

Tuottaja/taloudesta vastaava

sandra.kimonen@taiteensulattamo.fi

Helena Ryti 

helena-ryti_pieni

Näyttelijä, ohjaaja
Hallituksen Puheenjohtaja
helena.ryti@hotmail.com

 

Pia Vallenius

17190906_907400042735577_661034701510245677_n

Ilmaisuohjaaja, tuotanto assistentti, sihteeri

pia.vallenius@taiteensulattamo.fi

Petri Kotilainen 

16228779_733657653467556_6442684723364888576_n

Kokemusasiantuntija
petri.kotilainen@taiteensulattamo.fi

Tim Saarinen

11889482_10207397722286981_8041283154867432496_n

Jäsen vastaava, sponsori koordinaattori
tim.saarinen@taiteensulattamo.fi

Mikaela Mansikkala

avatars-000251724987-8m221g-t500x500

Kenen ääni kuuluu-projektin vetäjä
 mikaela.mansikkala@taiteensulattamo.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vastaa